fbpx

Biz Kimiz?

Gatsavida, 2019 yılı sonlarında yayına girmiş bir sosyal içerik platformudur. İnsanlık için faydalı bilgileri sizlerle buluşturma amacı ile çıktığımız bu yolda gözden kaçan önemli gelişmeleri sizlere sunarak yolumuza devam etmeyi hedefliyoruz.

Bizim hikâyemiz Kıbrıs’ın bütününe yayılan etik haber anlayışıyla harmanlanan sitemizi, dünyada gelişen olaylarla zenginleştirip, sizlere sadece doğru haberi ve sosyal yaşamdan anekdotları sunma hayalini kurmamızla başladı. Bu hayalimizde mizah ve zengin içeriklerde sizlerle olacak. Bugün her vidayı çözebilen “GATSAVİDA” ile bizler de aklımızı düğümleyen konuların çözümünün peşinde koşacağız.

Olaylara farklı eleştirel bir yaklaşım geliştirirken bir yandan da sizlerin fikirlerini önemsediğimizi bilmenizi isteriz. Bu fikirden hareketle sitemize üye olan herkese kendi yazılarını ekleme fırsatı sunmuş bulunuyoruz. Kayıt ol kısmından gerekli bilgileri doldurduktan sonra İçerik Ekle butonunu kullanarak kendi yazdığınız yazıları siteye ekleyebilirsiniz. Bu sayede sizleri önünüze sunulanı okumak zorunda bırakmayıp kendi düşüncelerinizi ziyaretçilerimizle paylaşmanızı sağlayacağız. Site üzerinde yaptığınız yorumları aşağılayıcı söz, küfür vs. içermediği sürece yayınlıyor olacağız. Konuları saygı kuralları içerisinde tartışabilir, yorumlarınızı ekleyebilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Soru ve Önerileriniz İçin: info@gatsavida.net

Reklam ve İşbirliği İçin: reklam@gatsavida.net