Biz Kimiz?

CAPLI-REKLAM

Gatsavida, 2019 yılı sonlarında yayına girmiş bir sosyal içerik platformudur. İnsanlık için faydalı bilgileri sizlerle buluşturma amacı ile çıktığımız bu yolda gözden kaçan önemli gelişmeleri sizlere sunarak yolumuza devam etmeyi hedefliyoruz.

Bizim hikâyemiz Kıbrıs’ın bütününe yayılan etik haber anlayışıyla harmanlanan sitemizi, dünyada gelişen olaylarla zenginleştirip, sizlere sadece doğru haberi ve sosyal yaşamdan anekdotları sunma hayalini kurmamızla başladı. Bu hayalimizde mizah ve zengin içeriklerde sizlerle olacak. Bugün her vidayı çözebilen “GATSAVİDA” ile bizler de aklımızı düğümleyen konuların çözümünün peşinde koşacağız.

Olaylara farklı eleştirel bir yaklaşım geliştirirken bir yandan da sizlerin fikirlerini önemsediğimizi bilmenizi isteriz. Bu fikirden hareketle sitemize üye olan herkese kendi yazılarını ekleme fırsatı sunmuş bulunuyoruz. Kayıt ol kısmından gerekli bilgileri doldurduktan sonra İçerik Ekle butonunu kullanarak kendi yazdığınız yazıları siteye ekleyebilirsiniz. Bu sayede sizleri önünüze sunulanı okumak zorunda bırakmayıp kendi düşüncelerinizi ziyaretçilerimizle paylaşmanızı sağlayacağız. Site üzerinde yaptığınız yorumları aşağılayıcı söz, küfür vs. içermediği sürece yayınlıyor olacağız. Konuları saygı kuralları içerisinde tartışabilir, yorumlarınızı ekleyebilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Soru ve Önerileriniz İçin: info@gatsavida.net

Reklam ve İşbirliği İçin: reklam@gatsavida.net

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı