fbpx

Oytun Yeniboğaziçi’ni ateşledi


Mahmut ODACI

AKSA 1.Lig’de 11.hafta maçında Yeniboğaziçi ile Maraş Gençlik karşı karşıya geldi. Yeniboğaziçi Osman Ergün Mehmet Stadı’nda oynanan mücadeleyi ev sahibi ekip 2-0 kazanarak 3 puanın sahibi oldu.

Yer: Yeniboğaziçi Osman Ergün Mehmet Stadı

Hakemler: Hakan Ünal, Cemre Malek, Engin Akkagün, Ferhat Tuna

Yeniboğaziçi: Remzi, Burçin, Ali, Hüseyin, Serhat, Cemil, Oytun, Çağrı, Hasan, Mert, Mehmet Maraş Gençlik: Oğuzhan, Yavmi, Hüseyin, Eray, Serkan, Mustafa, Hasan, Mehmet, Mustafa, Mehmet, Ramazan

Goller: 40’Oytun Çorba, 90’Can Özbilen (Yeniboğaziçi)

AKSA 1.Lig’de puana ihtiyacı olan iki bölge takımının maçında Yeniboğaziçi ile Maraş Gençlik kozlarını Yeniboğaziçi Osman Ergün Mehmet Stadı’nda paylaştı.

Mücadeleyi iyi bir oyunun ardından Yeniboğaziçi 2-0’lık skorla kazanarak haftalar sonra galip geldi ve 3 puanın sahibi oldu. Karşılaşmanın ilk yarısını 40.dakikada Oytun Çorba’nın golü ile 1-0 önde tamamlayan Yeniboğaziçi, 90.dakikada ise Can Özbilen’in golü ile farkı 2’ye çıkardı ve maçı da 2-0 kazandı.

Yeniboğaziçi kalecisi Remzi Rıylı, yaptığı kurtarışlarla maça damga vurdu. Bu sonucun ardından Yeniboğaziçi puanını 17’ye çıkarırken, Maraş ise 11 puanda kaldı.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.