fbpx

Yeniboğaziçi’nde keyifler yerinde


Mahmut ODACI

Son 3 sezonda Süper Ligden BTM’ye kadar düşen ve geçtiğimiz sezon BTM 1 kırmızı grupta şampiyon olup 1. Lige çıkan doğu temsilcisi Mehmet Fahlioğulları başkanlığında kendilerini şampiyon yapıp 1. Lige çıkaran Eralp Şerifoğlu ve ekibi ile tekrar anlaşıp bu konuda istikrar sağlayan Yeniboğaziçi ekibi İlk devrenin sonunda 3 mağlubiyet alarak 24 puan topladı ve ilk devreyi 7. sırada bitirdi.

Kulüp başkanı Mehmet Fahlioğulları yaptığı açıklamada; göreve geldiği ilk günden itibaren önümüzdeki yılların takımını yaratmak için işe koyulduklarını, Eralp Şerifoğlu ve ekibi ile uzun vadeli projeleri olduğunu söylerken daha çok bonservisli ve genç oyuncuları takıma kazandırdıklarını aynı zamanda 100’e yakın altyapı oyuncularının olduğunu söyleyen Fahlioğulları u20, u17, u15 ve daha küçük guruplardaki tüm sporcularının oynadıkları liglerde ve turnuvalarda hep zirveye oynayan başarılı gençler olduğuna dikkat çekti.

İlk devreyi de değerlendiren Fahlioğulları hedefledikleri puanları aldıklarını fakat futbol şansının yanlarında olması halinde 5/6 puan daha almalarının hiçten olabileceğini sözlerine ekleyen Başkan Fahlioğluları takımda maaşların gününde ödendiğini ve teknik heyetin raporu doğrultusunda şartlar müsait olursa transferin önümüzdeki günlerde değerlendirebileceklerini sözlerine ekledi.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.